Aktualita

31.7.2016 | Nábor do dětského horolezeckého kroužku

Cílem lezeckého kroužku je ukázat dětem radost z lezeckého pohybu, představit jim zajímavý sport, rozvinout sílu a obecnou motoriku ve skupině svých vrstevníků.

Kurzy lezení budou probíhat na boulderové stěně jenž je typická výškou okolo 4 metrů a bezpečným dopadištěm. Díky tomu může vyzkoušet lezení opravdu každý bez zvláštních nároku na vybavení a lezeckou metodiku.

Kroužek bude probíhat jedenkrát týdně po 90ti minutách. Součástí náboru bude seznámení s prostory Gekon boulder baru a náplní kurzů - případní zájemci si mohou vyzkoušet zdarma lezení.

Stejně jako v loňském školním roce jsme pro Vas připravili řadu akcí a výhod pro členy kroužku. Během sezony bychom chtěli s vaší podporou zorganizovat výlet za venkovním boulderingem proděti, případně i rodiče. Každý účastník kroužku od nás dostává jako dárek knarozeninám zdarma návštěvu stěny pro sebe a kamarády, rodiče. Pro tento školní rok plánujeme celodenní akce na prázdninové dny během školního roku a letní příměstský tábor, na který mají účastníci kroužku slevu.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit telefonicky 603758409 nebo emailem na adresu krouzek@gekon-boulderbar.cz

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2008 - 2011 Gekon Boulder Bar